Gülveren Mah. Demirtürk Sok. No:49 Polatlı/ANKARA

info@sahabetonuankara.com

0 312 389 74 44

Çubuk Saha Betonu

Çubuk Saha Betonu - Endüstriyel Zemin Betonu

Tüm Ankara genelinde ve Çubuk'da yıllardır faaliyet gösteren firmamız; saha betonu alanında profesyonel kadrosuyla kaliteli ve güvenli hizmet vererek mülk sahiplerinin ve yapı sahiplerinin öncülüğü olmuştur.

Saha betonu uygulaması alanında yılların vermiş olduğu tecrübe ile profesyonel hizmet vermeyi ilke edindik. Bizlerle çalışmak, keşif ve fiyat almak için çekinmeden iletişime geçebilirsiniz. Unutmayın sizlere hizmet için buradayız!

  • Otopark Betonları
  • Depo Zemin Betonu
  • Fabrika Saha Betonu
  • Beton Yollar
  • Mağaza ve Showroom
  • Lojistik Zemin Betonu

Saha betonu uygulaması yapılacak alanın öncesinde keşfini yapıyoruz, verilecek meyil ve kullanılacak beton cinsini belirledikten sonra size aşama aşama bilgi verip işinizi kusursuz şekilde teslim ediyoruz.

Saha betonları, vibrobeton mastarı ile sıkıştırılıp, oluşturulan yüzey helikopter yardımıyla perdah uygulaması yapılarak, düzgün ve sorunsuz bir yüzey elde edilmesi ile olur. Bu sayede daha kullanışlı bir yüzey ortaya çıkar. Amaca uygun yüzeyler elde edebilmek için uygulama esnasında yüzey sertleştiriciler ve çeşitli kür malzemeler kullanılır. Üzerine yeniden bir uygulama yapmaya gerek kalmaz. Az maliyetli ama çok kullanışlı ve sağlam bir yüzeye ulaşılır.

Birçok endüstriyel ve ticari yapıda zemin betonu kullanılır. Endüstriyel olmayan yapılarda da zemin betonları bulunmaktadır. Endüstriyel zemin betonları doğru esaslara göre tasarlanmadıklarında sonradan çeşitli sorunlar yaşanmaktadır.

Saha betonları deyince aklımıza ilk gelen tesisler: Yükleme boşaltma alanları, fabrikalar, antrepo ve depolar, benzin istasyonları ve otoparklardır.

Bu sektörde örnekler çoğaltılabilir ancak önemli olan hepsinin ortak noktası şudur; ağır ve değişken trafik yüklerine maruz kalıyor olmalarıdır. Kullanıcıların karşılaştıkları en önemli sorunlar yüzey bozuklukları, çatlaklar, oturma sorunları, yüzey tozuması olarak sayılabilir. Bu tip sorunlar karşısında sonradan yapılan müdahaleler tesislerdeki genel işleyişi aksattığından, ciddi zaman ve para kaybı anlamına gelmektedir.

Çubuk helikopterli hazır beton, Pompalı makina ile şap dökme ustası arayanlar? Çubuk Servisimiz Fabrika Betonu, Teras Şapları, Saha Betonları, Daire Şapı, Bahçe Teletuvar Çevre Betonları, Zemin Şap Betonu, İnşaat Şapları, Bina Önleri, Renkli Sertleştirci Katkılı Şaplar gibi her türlü beton şap işlerini uygulama & Çubuk usta ihtiyaçlarınızı karşılamak amacıyla kurulmuştur.

Çubuk Beton Döküm, Çubuk Şap Atma işleriniz için 7/24 bizi arayabilir, Çubuk beton ekibi & şap ustası talebinde bulunabilirsiniz.

Çubuk saha betonu
Çubuk zemin betonu
zemin betonu cankaya

Her türlü soru, teknik bilgi, ücretsiz keşif veya teklif talepleriniz ile ilgili bizimle iletişime geçebilirsiniz.

0 312 389 74 44

Müşteri Temsilcisi