Gülveren Mah. Demirtürk Sok. No:49 Polatlı/ANKARA

info@sahabetonuankara.com

0 312 389 74 44

Helikopterli Beton Ankara

Helikopterli Beton

Helikopterli şap halk arasında helikopterli beton helikopterli perdah diye bilinen zemin de şap, yerine dökülmüş tesviye betonu üzerine zeminin izolasyonu, görsel güzelliği ve özel kullanım amacı için yapılan işlemdir.

İlk önce helikopterli şap yapılacak yüzeyde; toz, yağ, kirden temizlenir. Şap yapılacak yüzey dört kenar ve dört köşeden teraziye alınır. Sonra beton dökümü yapılır. Beton dökülürken yüzeyi mastarlanıp pürüzlü kalan kısımlar mala ile düzeltilir. Beton belli bir kuruluga ulaştıktan sonra farklı renk seçenekleri de bulunan yüzey sertleştici kullanılacaksa zemine dökülüp yayılır kullanılmayacak ise helikopterli şap makinası ile perdah yapımına başlanılır. Tamamen parlak zemin olana kadar perdah makinası ile betonun üzerinde çalışılır.

Helikopterli şap, şap fiyatları, şap betonu, şap helikopteri, helikopter beton ve helikopter şap hizmeti için en iyi helikopterli şap fiyat teklifi verelim. Helikopterli şap, helikopterli beton ve helikopterli şap zemin kaplama için firmamız, İstanbul ve Türkiye genelinde kurumsal firmalara hizmet sunmaktadır. Bu tip uygulamalar geniş ve çok amaçlı kullanılan alanlarda uygulanmaktadır. Beton zemini pürüzsüz ve parlak olduğundan sızdırmazlık özelliği taşır. Helikopterli şap, zeminlere sağlamlık, renklilik ve görsellik katmak için homojen, düz, boşluksuz, uzun ömürlü ve kaliteli bir beton zemin oluşumudur.

Helikopterli şap, beton çimento içerikli olduğundan, helikopterli şap uygulaması ile aşınma ve yıpranma minimum seviyeye indirilmiş olur.

Helikopterli Saha Betonu Uygulamaları için 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Her türlü soru, teknik bilgi, ücretsiz keşif veya teklif talepleriniz ile ilgili bizimle iletişime geçebilirsiniz.

0 312 389 74 44

Müşteri Temsilcisi